Automatizare Genius G-Bat 300 pentru porti batante
Avantaje
- Produs profesional
- Garantie 2 ani, suport tehnic 24h
- Produs 100% în Italia
- Protectia superioara a motorului la praf si apa IP54
- Functioneaza la temperaturi de peste 50° C
Realizat din materiale solide, rezistente
Descriere
Genius G-Bat 300 este o solutie completa pentru automatizarea portilor cu lungimea maxima a canatului de 3m.
Specificaţii tehnice:
| Alimentare | 230 V |
| Putere | 280 W |
| Curent | 1,2 A |
| Protectie termica | 140 °C |
| Cursa | 300 mm |
| Viteza deschidere / închidere | 1,6 cm/sec |
| Frecventa de utilizare la 20 °C | 30% |
| Temperatura ambianta de operare | -20 °C + 55 °C |
| Greutate | 6,5 kg |
| Clasa de protectie | IP54 |




