Automatizare Genius Roller 24 pentru porti batante
Avantaje
- Produs profesional
- Garantie 2 ani, suport tehnic 24h
- Produs 100% în Italia
- Protectia superioara a motorului la praf si apa IP67
- Deschidere la 180 °
- Functionare continua
- Encoder virtual
Realizat din materiale solide, rezistente
Descriere
Genius Roller 24 este un motor ingropat, de 24V, destinat automatizarii portilor cu lungimea maxima a canatului de 3,5m. Datorita gradului ridicat de protectie (IP67) si a invelisului din poliester, automatizarea poate fi amplasata in orice conditii, in orice tip de sol.
Specificaţii tehnice:
| Alimentare | 24 V |
| Putere | 70 W |
| Curent | 3 A |
| Cuplu maxim | 300 Nm |
| Viteza angulara | 6 ° / sec |
| Viteza deschidere la 90° (sec) | 18 (110°/180°) - 10.5 (140°) |
| Frecventa de utilizare la 20 °C | 100% |
| Temperatura ambianta de operare | -20 °C + 55 °C |
| Greutate | 26,5 kg |
| Clasa de protectie | IP67 |





