Automatizare Genius Trigon 02 pentru porti batante
Avantaje
- Produs profesional
- Garantie 2 ani, suport tehnic 24h
- Produs 100% în Italia
- Protectia superioara a motorului la praf si apa IP54
- Functioneaza la temperaturi de peste 50° C
Realizat din materiale solide, rezistente
Descriere
Genius Trigon 02 este un motor cu brat articulat, destinat automatizarii portilor cu lungimea maxima a canatului de 3m. Automatizarea este dotata cu opritori electronici la deschidere si inchidere, fiind recomandata in situatiile în care stalpul portii are o grosime foarte mare sau distanta de la balama la poarta este mare.
Specificaţii tehnice:
| Alimentare | 230 V |
| Putere | 280 W |
| Curent | 1,2 A |
| Cuplu maxim | 250 Nm |
| Protectie termica | 140 °C |
| Viteză angulara | 8 ° / sec |
| Viteza deschidere la 90° | 18 sec |
| Frecventa de utilizare la 20 °C | 30% |
| Temperatura ambianta de operare | -20 °C + 55 °C |
| Greutate | 11,5 kg |
| Clasa de protectie | IP44 |



