Automatizare Genius Milord 424 C pentru porti culisante
Avantaje
- Produs profesional
- Garantie 2 ani, suport tehnic 24h
- Produs 100% în Italia
- Protectia superioara a motorului la praf si apa IP44
- Functioneaza la temperaturi de peste 50° C
- Unitate de control încorporata
- Functionare continua
- Encoder virtual
- Uz in ansamblu rezidential
- Realizat din materiale solide, rezistente
Descriere
Genius Milord 424C este o automatizare de 24V pentru porti culisante cu o greutate maxima de 400 kg. Mecanismul de antrenare alcatuit din componente din bronz si otel asigura o durata ridicata de viata a motorului si un numar mare de cicluri consecutive. Encoder-ul virtual determină poziţia portii in timp real, reducand riscul de lovire si numarul de accesorii necesare sigurantei in functionare.
Specificaţii tehnice:
| Alimentare | 24 V |
| Putere | 70 W |
| Curent | 3 A |
| Cuplu maxim | 13,5 Nm |
| Viteza | 12 m / min |
| Frecventa de utilizare la 20 °C | 100% |
| Temperatura ambianta de operare | -20 °C + 55 °C |
| Greutate | 10 kg |
| Clasa de protectie | IP44 |



