Bariera auto Genius Rainbow 524
- 3 - 5m
- Rezidential | Comercial
- Brosura
Avantaje
- Produs profesional
- Garantie 2 ani, suport tehnic 24h
- Produs 100% în Italia
- Timp de deschidere / închidere 4 secunde
- Protectia superioara a barierei la praf si apa IP54
- Functioneaza la temperaturi de peste 50° C
- Unitate de control încorporata Lynx 07
- Utilizare continua, trafic intens
Materiale de calitate, finisare perfecta
Descriere
Bariera Rainbow este cea mai noua tehnologie de la Genius, înglobata într-un design foarte atractiv. Genius Rainbow este solutia ideala pentru zonele cu trafic intens, parcari cu plata, zone industriale, fiind conceputa pentru o utilizare de pana la 100%.
Rainbow a fost conceputa cu atentia îndreptata catre securitate si flexbilitate, design si calitatea materialelor. Encoder-ul integrat permite detectarea obstacolelor în timpul miscarii.
Brate disponibile
Brat fix 3m, 4m, 5mBraţ cu iluminare LED 3 - 5m
Brat articulat maxim 4m
Specificatii tehnice
| Sursa de alimentare | 230 V |
| Voltaj motor | 24 V |
| Putere | 280 W |
| Cuplu maxim | 140 Nm |
| Timp de deschidere | 4 sec |
| Frecventa de utilizare la 20 °C | 100% |
| Temperatura ambianta de operare | -20 °C + 55 °C |
| Zgomot | >70 dBA |
| Greutate | 66 kg |
| Clasa de protectie | IP54 |



