Automatizare Genius Diablo pentru porti batante
Avantaje
- Produs profesional
- Garantie 2 ani, suport tehnic 24h
- Produs 100% în Italia
- Protectia superioara a motorului la praf si apa IP67
- Deschidere la 180 °
- Realizat din materiale solide, rezistente
Descriere
Genius Diablo este un motor ingropat, de 24V, destinat automatizarii portilor cu lungimea maxima a canatului de 2,5m. Datorita gradului ridicat de protectie (IP67) si a anvelisului din poliester, automatizarea poate fi amplasata în orice conditii, în orice tip de sol. Encoder-ul (optional) determina in permanenta pozitia portii, oferind un grad ridicat de siguranta la intalnirea obstacolelor.
Specificaţii tehnice:
| Alimentare | 24 V |
| Putere | 140 W |
| Cuplu maxim | 200 Nm |
| Viteza angulara | 6 ° / sec |
| Cicluri consecutive | 30 |
| Cicluri zilnice | 50 |
| Temperatura ambianta de operare | -20 °C + 55 °C |
| Greutate | 6,5 kg |
| Clasa de protectie | IP67 |


