Bariera auto FAAC 620 SR
- 2 - 3 m
- Rezidential | Comercial
- Brosura
Avantaje
- Produs profesional
- Garantie 2 ani, suport tehnic 24h
- Produs 100% în Italia
- Bariera hidraulica
- Protectia superioara a barierei la praf si apa IP44
- Functioneaza la temperaturi de peste 50° C
- Unitate de control încorporata 624 BLD
- Bariera super-rapida 0,8 sec
- Decelerare hidraulica ajustabila
- Trafic continuu
- Structura solida din otel, vopsita cu pulberi de polyester prin cataforeza
- Disponibil si din otel inoxidabil AISI 316 L
Descriere
Modelul FAAC 620 SR este o bariera hidraulica super-rapida pentru trafic intens, continuu, care suporta brate cu lungimea de pana la 3m.
Brate disponibile
Brat fix rectangular 2,315m, 2,815mSpecificatii tehnice
| Sursa de alimentare | 230 Vac (+6% -10%) 50 (60) Hz |
| Motor electric | bidirectional, monofazat |
| Putere | 220 W |
| Curent | 1 A |
| Viteza de rotatie a motorului | 2800 rpm |
| Debitul pompei hidraulice | 3 l/min |
| Protectia termica a motorului | 130°C |
| Decelerare electronica | reglabila |
| Timp de deschidere | 0,8 sec |
| Temperatura ambianta de functionare | -20°C +55°C |
| Greutate | 80 kg |
| Clasa de protectie | IP44 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 380 x 200 x 1080 mm |
| Racire | curent de aer |

