Bariera auto FAAC 640
- 3,75 - 7 m
- Rezidential | Comercial
- Brosura
Avantaje
- Produs profesional
- Garantie 2 ani, suport tehnic 24h
- Produs 100% în Italia
- Bariera hidraulica
- Protectia superioara a barierei la praf si apa IP44
- Functioneaza la temperaturi de peste 50° C
- Unitate de control încorporata 624 BLD
- Timp de deschidere / închidere 4 sec
- Decelerare la capat de cursa patentata
- Trafic continuu
- Structura solida din otel, vopsita cu pulberi de polyester prin cataforeza
Descriere
Modelul FAAC 640 este o bariera hidraulica trafic intens, pentru aplicatii speciale, care suporta brate cu lungimea de pana la 7m.
Brate disponibile
Brat fix rectangular 4m, 5m, 6m, 7mSpecificatii tehnice
| Sursa de alimentare | 230 Vac (+6% -10%) 50 (60) Hz |
| Motor electric | bidirectional, monofazat |
| Putere | 220 W |
| Curent | 1,1 A |
| Viteza de rotatie a motorului | 1400 - 2800 rpm |
| Debitul pompei hidraulice | 0.75 - 1 - 1.5 - 2 l/min |
| Protectia termica a motorului | 120°C |
| Cuplu | 0 - 470 / 0 - 340 / 0 - 250 / 0 - 210 Nm |
| Decelerare electronica | reglabila |
| Timp de deschidere | 4 sec |
| Temperatura ambianta de functionare | -20°C +55°C |
| Greutate | 84 kg |
| Clasa de protectie | IP44 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 380 x 200 x 1080 mm |
| Racire | curent de aer |



