Bariera auto Genius Spin 4 ENC
- 2 - 5m
- Rezidential | Comercial
- Brosura
Avantaje
- Produs profesional
- Garantie 2 ani, suport tehnic 24h
- Produs 100% în Italia
- Timp de deschidere / închidere 4 secunde
- Protectia superioara a barierei la praf si apa IP44
- Functioneaza la temperaturi de peste 50° C
- Unitate de control încorporata Lynx 06
- Decelerare la capat de cursa
Structura solida din otel, vopsita cu pulberi de polyester prin cataforeza
Descriere
Genius Spin 4C ENC este o bariera electromecanica cu encoder integrat, potrivita pentru gestionarea parcarilor sau zonelor private.
Brate disponibile
Brat fix 3m, 4m, 5mBrat articulat maxim 3m
Brat cu iluminare LED 3m, 4m
Specificatii tehnice
| Sursa de alimentare | 230 V |
| Voltaj motor | 230 V |
| Putere | 250 W |
| Curent | 1,1 A |
| Protectie termica | 140 °C |
| Condensator | 12,5 μF |
| Cuplu maxim | 100 Nm |
| Timp de deschidere | 4 sec |
| Frecventa de utilizare la 20 °C | 50% |
| Frecventa cicluri pe ora la 20 °C | ≥ 225 |
| Temperatura ambianta de operare | -20 °C + 55 °C |
| Greutate | 63 kg |
| Clasa de protectie | IP44 |


