Bariera auto Genius Spin 6 ENC
- 5 - 7m
- Rezidential | Comercial
- Brosura
Avantaje
- Produs profesional
- Garantie 2 ani, suport tehnic 24h
- Produs 100% în Italia
- Lungime maxima brat 7m
- Protectia superioara a barierei la praf si apa IP44
- Functioneaza la temperaturi de peste 50° C
- Unitate de control încorporata Lynx 06
- Decelerare la capat de cursa
Structura solida din otel, vopsita cu pulberi de polyester prin cataforeza
Descriere
Genius Spin 6C ENC este o bariera electromecanica cu encoder integrat, potrivita pentru gestionarea parcarilor sau zonelor private.
Brate disponibile
Brat fix 5m, 6m, 7mSpecificatii tehnice
| Sursa de alimentare | 230 V |
| Voltaj motor | 230 V |
| Putere | 380 W |
| Curent | 1,7 A |
| Protectie termica | 140 °C |
| Condensator | 12,5 μF |
| Cuplu maxim | 150 Nm |
| Timp de deschidere | 8 sec |
| Frecventa de utilizare la 20 °C | 60% |
| Frecventa cicluri pe ora la 20 °C | ≥ 130 |
| Temperatura ambianta de operare | -20 °C + 55 °C |
| Greutate | 69 kg |
| Clasa de protectie | IP44 |


